Licensed to Westlake High School - CA  HY-TEK's Meet Manager 1/28/2017 06:09 PM
                2017 Simi Valley All-Comers Meet #2 - 1/28/2017                
                            Simi Valley High School                            
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 4x100 Meter Relay Open
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Finals
  1 Simi Valley TC  'E'                                  x50.93  
     1) Dominguez, Genevieve            2) Robles, Gabriela               
     3) Brown, Jordyn                   4) Steffon, Sarah                 
  2 Unattached  'B'                                      x53.36  
  3 Unattached  'A'                                       53.54  
     1) Weldon, Kelly                   2)                                
  4 Simi Valley TC  'B'                                  x55.34  
     1) Grzywacz-Carnes, Samantha       2) Irvin, Zoe                     
     3) McCarty, Isabella               4)                                
  5 Simi Valley TC  'A'                                   56.08  
     1) Wilson, Mya                     2) Brown, Jaclyn                  
     3) Weldon, Amanda                  4) Kennedy, Kathleen              
  6 Simi Valley TC  'D'                                  x57.84  
     1) Kim, Michelle                   2) Theobald, Maddison             
     3) Preciado, Jadyn                 4) Yang, Caroline                 
  7 Simi Valley TC  'C'                                x1:00.03  
     1) Villagas, Karla                 2) Quintanilla, Alexis            
     3) Hanessian, Alexandria           4) Moran, Sophia                  
 
Event 2  Men 4x100 Meter Relay Open
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Simi Valley TC  'A'                                   45.25  
     1) Palumbo, Anthony                2) Ponce, Jonathan                
     3) Stafford, Jack                  4) Nolfo, Brandon                 
  2 Unattached  'A'                                       46.59  
     1) Nelson, MJ                      2) Lee, Sam                       
  3 Simi Valley TC  'C'                                  x47.51  
     1) Custodio, Kolbe                 2) Akoury, Alexander              
     3) Rhodes, Joshua                  4) Latif, Malek                   
  4 Simi Valley TC  'B'                                  x50.27  
     1) Williams, Nicholas              2) James, Justin                  
     3) Velasquez, Christian            4) Page, Bryan                    
 -- Simi Valley TC  'D'                                     DNS  
     1) Whitmore, Jacob                 2) Trocino, Kurt                  
     3) Pearce-Harris, Brandon          4) Thomas, Scott                  
 
Event 3  Women 1500 Meter Run Qualifier
================================================================================
        5:20.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                 
================================================================================
  1 Castillo, Mariah             Unattached             4:58.71 Q                
  2 Miranda, Taylor              Unattached             5:04.26 Q                
  3 Yturralde, Kylee             Unattached             5:06.79 Q                
  4 Shulze, Sarah                Unattached             5:08.89 Q                
  5 Edwards, Tess                Unattached             5:13.44 Q                
  6 Berretta, Kaela              Unattached             5:32.46                  
  7 Aguilar, Amaya               Saugus TC              5:33.76                  
  8 Mohrhoff, Kristen            Saugus TC              5:34.81                  
  9 Davis, Abby                  Unattached             5:36.50                  
 10 Boron, Olivia                Unattached             5:37.38                  
 11 Cruz, Shayla                 Saugus TC              5:41.09                  
 12 Victoria, Jakee              Unattached             5:45.47                  
 13 Ceja, Natalie                Monroe TC              5:49.62                  
 14 Ballesteros, Delmy           Unattached             5:51.30                  
 15 DelCampo, Vivian M           Unattached             5:51.51                  
 16 Molina, Cassidy              Saugus TC              5:51.95                  
 17 Panganiban, Carisse          Saugus TC              5:56.22                  
 18 Rasplicka, Kylie             Unattached             5:56.51                  
 19 Reel, Gabrielle              Saugus TC              5:56.82                  
 20 Dances, Lacie                Unattached             6:08.88                  
 21 Sanchez, Heaven              Saugus TC              6:17.24                  
 22 Pisano, Hayley               Unattached             6:20.46                  
 23 Short, Melissa               Unattached             7:05.08                  
 
Event 4  Women 1500 Meter Run Open
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Barajas, Samantha            Simi Valley TC         5:07.28   2 
  2 Golmon, Hailey               Simi Valley TC         5:12.70   1 
  3 Kroot, Audrey                Unattached             5:23.76   2 
  4 Shearer, Maggie              Unattached             5:27.00   1 
  5 Reynolds, Angela             Unattached             5:32.00   2 
  6 Winkler, Sarah               Simi Valley TC         5:32.32   2 
  7 Jacobson, Caitlyn            Unattached             5:34.17   2 
  8 Wilson, Mya                  Simi Valley TC         5:37.17   2 
  9 Smollen, Makenna             Simi Valley TC         5:38.70   1 
 10 Canizales, Abey              Unattached             5:39.90   2 
 11 Lewis, Megan                 Simi Valley TC         5:40.80   1 
 12 Pham, Stephanie              Simi Valley TC         5:43.61   2 
 13 Masatani, Catherine          Simi Valley TC         5:50.90   1 
 14 Lim, Angelina                Simi Valley TC         5:56.60   1 
 15 Mulay, Anna                  Simi Valley TC         6:04.00   1 
 16 Hsu, Elizabeth               Simi Valley TC         6:05.20   1 
 17 Diaz, Ericka                 Simi Valley TC         6:13.40   1 
 18 Bellamy, Sydney              Simi Valley TC         6:14.85   2 
 19 Michielsen, Sophia           Simi Valley TC         6:15.21   2 
 20 Walsh, Taylor                Simi Valley TC         6:16.00   1 
 21 Beebe, Emily                 Simi Valley TC         6:16.60   1 
 22 Dewey, Allison               Unattached             6:17.90   1 
 23 Beebe, Alyssa                Simi Valley TC         6:22.10   1 
 24 Chang, Emily                 Simi Valley TC         6:24.70   1 
 25 Lewis, Kaitlyn               Simi Valley TC         6:25.40   1 
 26 Atkinson, Hailey             Simi Valley TC         6:26.40   1 
 27 Darrow, Emily                Calabasas TC           6:47.65   2 
 28 Lanuza, Celia                Simi Valley TC         7:08.10   1 
 29 West, Jessica                Simi Valley TC         7:13.10   1 
 30 Hamza, May                   Simi Valley TC         7:21.80   1 
 31 Caplan, Hannah               Unattached             7:34.44   2 
 -- Gonzalez, Ashley             Westlake TC                DNS   2 
 
Event 5  Men 1500 Meter Run Qualifier
===================================================================================
        4:20.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                  H#
===================================================================================
  1 Duffy, Ethan                 Unattached             4:13.47 Q                 1 
  2 Hazell, Justin               El Camino Real T       4:13.77 Q                 1 
  3 Moreland, Jamie              Unattached             4:17.86 Q                 2 
  4 DelCampo, Carlos M           Unattached             4:19.28 Q                 1 
  5 Whaso, Juan                  Unattached             4:21.27                   2 
  6 Westenhofer, CJ              Unattached             4:22.05                   2 
  7 Serrano, Kobe                Unattached             4:23.20                   2 
  8 Brdar, Cody                  El Camino Real T       4:23.83                   1 
  9 Acosta, Isaac                Unattached             4:25.18                   1 
 10 Andrews, Boon                Saugus TC              4:25.42                   2 
 11 Marvin, Guardado             Birmingham TC          4:25.81                   1 
 12 Martin, Jack                 Unattached             4:26.52                   1 
 13 Calubayan, Luke              Westlake TC            4:26.94                   1 
 14 Perez, Daniel                Unattached             4:27.29                   1 
 15 Rochford, Jake               Unattached             4:30.19                   2 
 16 Werth, Collin                Unattached             4:31.21                   2 
 17 Torres, Jose                 Unattached             4:31.49                   1 
 18 Han, Michael                 Unattached             4:32.03                   1 
 19 Ashley, Kellin               Unattached             4:32.50                   1 
 20 Martinez, Alban              Unattached             4:33.17                   1 
 21 Kaufmann, Jacob              Saugus TC              4:34.53                   2 
 22 Chadwick, Edison             Unattached             4:34.92                   2 
 23 Martinez, Abraham            Unattached             4:34.97                   1 
 24 Wilke, Luke                  Saugus TC              4:35.74                   2 
 25 Rascon, Kristian             Saugus TC              4:37.44                   2 
 26 Puccia, giacarlo             Unattached             4:38.49                   1 
 27 Garner, Nathaniel            Unattached             4:39.38                   1 
 28 Pak, Gunwoo                  Unattached             4:39.47                   2 
 29 Stepan, Elijah               Unattached             4:40.74                   2 
 30 Robert, Derek                Saugus TC              4:42.68                   2 
 31 Von Busch, TJ                Unattached             4:43.27                   2 
 32 O'Sulivan, Jason             Unattached             4:44.10                   2 
 33 Morales, Pedro               Birmingham TC          4:48.95                   1 
 34 Walisa, Arjan                Unattached             4:50.84                   2 
 35 Aguilar, Lean                Saugus TC              4:53.32                   2 
 36 Strotter, Preston            Unattached             4:56.99                   1 
 37 Bolen, Mark                  Unattached             4:59.50                   2 
 38 Bolen, Luke                  Unattached             5:01.65                   2 
 39 Pedraza, Guillermo B         Unattached             5:23.57                   1 
 
Event 6  Men 1500 Meter Run Open
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Abbinanti, Nick              Simi Valley TC         4:24.16   1 
  2 Williams, Bradley            Simi Valley TC         4:29.50   1 
  3 Williams, Nicholas           Simi Valley TC         4:36.98   2 
  4 Hanessian, Christopher       Simi Valley TC         4:37.18   1 
  5 Diaz, Alejandro              Simi Valley TC         4:37.49   2 
  6 Ramos, John                  Oxnard TC              4:38.11   2 
  7 Truitt, Kevin                Simi Valley TC         4:38.19   2 
  8 Loredo, Jeffrey              Simi Valley TC         4:38.81   2 
  9 Moncada, Joshua              Simi Valley TC         4:41.75   2 
 10 Wadkins, Rylan               Saugus TC              4:42.27   3 
 11 Levin, spencer               Unattached             4:42.50   2 
 12 Dugan, Anthony               Saugus TC              4:43.00   3 
 13 Ahl, Connor                  Simi Valley TC         4:43.17   2 
 14 Jackson, Shauw               Unattached             4:43.81   1 
 15 Rios, Eric                   Oxnard TC              4:44.25   3 
 16 Riggs, Robert                Simi Valley TC         4:45.46   2 
 17 Magana, Joseph               Simi Valley TC         4:45.72   2 
 18 Gerth, Ian                   Simi Valley TC         4:46.46   2 
 19 Jimenez, Jacob               Unattached             4:49.29   2 
 20 Laureano, Juan               Unattached             4:50.00   3 
 21 Nilson, Tyler                Saugus TC              4:50.69   3 
 22 Avila, David                 Unattached             4:52.25   1 
 23 Blevins, Jacob               Unattached             4:53.87   3 
 24 Chen, Carl                   Unattached             4:54.06   1 
 25 Joo, Torrey                  Unattached             4:56.00   3 
 26 Shart, Nicholas              Unattached             4:56.24   3 
 27 Harwood, Jake                Unattached             4:57.33   3 
 28 van zuyle, paul              Unattached             4:57.58   2 
 29 Anderson, Darren             Unattached             4:58.21   3 
 30 Chen, Andrew                 Unattached             4:58.52   1 
 31 Stobie, Jonathan             Unattached             4:59.73   1 
 32 Schachter, Jake              Unattached             5:01.09   1 
 33 Lentz, Tyler                 Unattached             5:01.94   3 
 34 Chan, Josh                   Unattached             5:02.24   3 
 35 Hamza, Ahmed                 Simi Valley TC         5:02.82   1 
 36 Flaharty, Sean               Unattached             5:02.85   3 
 37 Mitnick, Matthew             Westlake TC            5:04.77   3 
 38 Cone, Zachary                Simi Valley TC         5:05.36   2 
 39 Fujishin, Connor             Unattached             5:06.50   3 
 40 Gardhouse, Nicholas          Simi Valley TC         5:06.74   1 
 41 Grothe, Nick                 Saugus TC              5:09.79   4 
 42 Huynh, Kevin K               Saugus TC              5:10.87   4 
 43 Maich, Evan                  Saugus TC              5:15.19   4 
 44 McElvain, Cody               Westlake TC            5:15.89   1 
 45 Butterworth, Francisco       Unattached             5:16.03   4 
 46 Bautista, Lucas              Saugus TC              5:18.60   4 
 47 Wolcott, Tyler               Simi Valley TC         5:21.75   2 
 48 Cruz, Cameron                Saugus TC              5:25.80   4 
 49 Westenhofer, Thomas          Saugus TC              5:26.23   3 
 50 Marvin, Gabriel              Unattached             5:27.70   1 
 51 Palominos, Patrick           Saugus TC              5:33.98   4 
 52 Murray, Declan               Unattached             5:36.41   1 
 53 Cefre, Denzil                Unattached             5:36.88   4 
 54 Ziv, Tamir                   Unattached             5:37.14   1 
 55 Belinfante, Joseph           Unattached             5:39.99   3 
 56 Burton, Tyler                Saugus TC              5:45.64   4 
 57 Malmont, Nathaniel           Calabasas TC           5:46.22   1 
 58 Aristizabal, Juan Camilo     Simi Valley TC         5:51.04   1 
 59 Beg, Spencer                 Saugus TC              5:51.79   4 
 60 Mejia, Andres                Unattached             5:51.99   3 
 61 Aguilar, Leonardo            Unattached             5:57.40   3 
 62 Wermwe, Raz                  Unattached             5:59.04   1 
 63 Boyerman, Genaro             Unattached             5:59.54   3 
 64 Chen, Max                    Simi Valley TC         6:01.30   2 
 65 Knight, Isaac                Simi Valley TC         6:04.99   2 
 66 Flahorty, Ryan               Unattached             6:10.68   4 
 67 hoagland, Benjamen           Unattached             6:11.82   3 
 68 Burstyn, Dylan               Calabasas TC           6:15.48   1 
 69 Moncada, Francisco           Unattached             6:17.84   2 
 70 Munoz, Justice               Simi Valley TC         6:43.58   2 
 71 Shearer, Ethan               Youth                  7:12.54   1 
 
Event 7  Women 60 Meter Hurdles 30" Open
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Kim, Michelle                Simi Valley TC           10.56  -0.4 
  2 Moran, Sophia                Simi Valley TC           10.68  -0.4 
  3 McCarty, Isabella            Simi Valley TC           11.45  -0.4 
  4 Theobald, Maddison           Simi Valley TC           11.90  -0.4 
  5 Sanko, Leilani               Royal TC                 12.04  -0.4 
  6 Ochoa Berkley, Karina        Simi Valley TC           12.24  -0.4 
  7 Chapman, Naomi               Unattached               12.34  -0.4 
  8 Villagas, Karla              Simi Valley TC           15.70  -0.4 
  9 Carrico, Kaylee              Simi Valley TC           17.02  -0.4 
 
Event 8  Women 60 Meter Hurdles 33" Qualifier
==============================================================================
          11.30  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals        Wind H#
==============================================================================
  1 Davis, Tara                  Unattached                8.56 Q       0.6  1 
  2 Seaton, Samantha             Unattached                9.39 Q       0.6  1 
  3 Wade, Kelly                  Unattached               10.23 Q       0.1  2  10.224
  4 Kersey, Ashley               Unattached               10.23 Q       0.6  1  10.230
  5 Berruto, Chiara              North Hollywood          10.26 Q       0.6  1 
  6 Tibbs, Kayli                 Unattached               10.41 Q       0.6  1 
  7 pantoja, bellan              Unattached               10.51 Q       0.1  2 
  8 McGraw, Milixa               Thousand Oaks TC         11.09 Q       0.6  1 
  9 Boyd, Jaylynn                Unattached               11.63         0.6  1 
 10 Ortega, Alexa                Unattached               11.76         0.6  1 
 11 Martinez, Viridiana          Pacifica TC              12.14         0.6  1 
 
Event 9  Women 60 Meter Hurdles 33" Open
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Weldon, Amanda               Simi Valley TC           11.22   0.1 
  2 Luke, Kamdyn                 Simi Valley TC           11.91   0.1 
  3 Kim, Michelle                Simi Valley TC           11.99   0.1 
  4 Hirsch, Emilie               Unattached               13.96   0.1 
 -- Bryson, Nicole               Royal TC                   DNS   0.1 
 
Event 10  Men 60 Meter Hurdles 36" Open
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Freeman, Semaj               Unattached               10.21  -2.4 
  2 Casteneda, Ethan             Simi Valley TC           11.37  -2.4 
  3 Chandran, Rohit              Simi Valley TC           11.40  -2.4 
  4 Trundy, Lucas                Simi Valley TC           11.79  -2.4 
  5 Ponce, Jacob                 Youth                    12.74  -2.4 
  6 Arumugam, Haridhana          Simi Valley TC           16.34  -2.4 
 
Event 11  Men 60 Meter Hurdles 39" Qualifier
===========================================================================
           9.20  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals        Wind
===========================================================================
  1 Sims, Jamar                  Unattached                8.86 Q       0.3 
  2 Imes, Steven                 Unattached                8.89 Q       0.3 
  3 Hunt, Riley                  Simi Valley TC            8.91 Q       0.3 
  4 Egerer, Brandon              Unattached                9.05 Q       0.3 
  5 Ponce, Jonathan              Simi Valley TC            9.08 Q       0.3 
  6 Short, Winston               Unattached                9.68         0.3 
  7 Hernandez, Ty                Unattached               10.36         0.3 
  8 Callo, Russel                Unattached               10.45         0.3 
 
Event 12  Men 60 Meter Hurdles 39" Open
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Martinez, Adrian             Simi Valley TC           10.66  -1.5 
  2 Aleman, Kalean               Unattached               11.56  -1.5 
  3 Romero, Edgar                Pacifica TC              11.58  -1.5 
  4 Sandoval, Crispin            Unattached               12.17  -1.5 
 
Event 13  Women 60 Meter Dash Qualifier
==============================================================================
           8.55  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals        Wind H#
==============================================================================
  1 Davis, Tara                  Unattached                7.70 Q      -1.1  3 
  2 Rice, Elani                  Unattached                7.97 Q      -1.1  3 
  3 Dominguez, Genevieve         Simi Valley TC            7.98 Q      -1.1  3 
  4 Schiller, Noelle             Unattached                8.19 Q      -1.1  3 
  5 Murphy, Marcella             Unattached                8.36 Q      -1.3  1 
  6 Codera, Camille              Pacifica TC               8.44 Q      -1.3  1 
  7 Seaton, Samantha             Unattached                8.45 Q      -1.1  3 
  8 Waite, Kennedy               Unattached                8.52 Q      -1.2  2 
  9 Jones, Aspen                 Unattached                8.56        -1.1  3 
 10 Woodall, Aliyah              Unattached                8.59        -1.2  2 
 11 Consales, Layne              Unattached                8.60        -1.1  3 
 12 Atkins, Catherine            Unattached                8.62        -1.3  1  8.614
 13 Brittingham, Mia             Unattached                8.62        -1.1  3  8.620
 14 Smith, Tatiana               Unattached                8.66        -1.3  1  8.652
 15 Holland, Saffron             Unattached                8.66        -1.2  2  8.656
 16 Burton, Jehdah               Oaks Christian T          8.67        -1.2  2 
 17 Bennett, Dajshai             Pacifica TC               8.69        -1.3  1 
 18 Lennon, Victoria             Unattached                8.82        -1.1  3 
 19 Rosales, Gladys              Unattached                8.86        -1.3  1 
 20 Bateman, Shanice             Unattached                8.91        -1.3  1 
 21 Reyes, Jasmine               Unattached                9.01        -1.2  2 
 22 Ruiz, Rosamaria              Unattached                9.03        -1.3  1 
 23 Guerrero, Jasmine            Pacifica TC               9.04        -1.3  1 
 24 Paras, Anall                 Unattached                9.06        -1.2  2 
 25 Ortega, Alexa                Unattached                9.21         NWI  4 
 26 Silva, Cristina              Unattached                9.28        -1.2  2 
 27 Posada, Karlie               Unattached                9.49         NWI  4 
 28 Koehler, Carsyn              Unattached                9.53        -1.2  2 
 29 Olguin, Citlalli             Unattached               10.96        -1.2  2 
 
Event 14  Women 60 Meter Dash Open
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 McDonald, Jade               Unattached                8.40  -2.9  3 
  2 Moran, Sophia                Simi Valley TC            8.58   1.6  5 
  3 Steffon, Sarah               Simi Valley TC            8.61  -1.8  2 
  4 Mercado, Paula               Thousand Oaks TC          8.79  +0.0  1 
  5 Grzywacz-Carnes, Samanth     Simi Valley TC            8.95  -2.9  3 
  6 Wilson, Mya                  Simi Valley TC            8.96  +0.0  1 
  7 McCarty, Isabella            Simi Valley TC            9.11   1.6  5 
  8 Irvin, Zoe                   Simi Valley TC            9.13  -2.9  3 
  9 Preciado, Jadyn              Simi Valley TC            9.17  -1.8  2 
 10 Jouonang, Natacha            Unattached                9.22  -2.9  3 
 11 Snyder, Katrina              Simi Valley TC            9.28   0.2  4 
 12 Yang, Caroline               Simi Valley TC            9.34   0.2  4 
 13 Burak, Rachel                Unattached                9.42  -2.9  3 
 14 Miller, Isabel               Unattached                9.53   1.6  5 
 15 Kheradmand, Kayla            Unattached                9.61  +0.0  1 
 16 Ochoa Berkley, Karina        Simi Valley TC            9.66   0.2  4 
 17 Cooper, Karizma              Unattached                9.67  -1.8  2 
 18 Burkett, Brienna             Simi Valley TC            9.74  -1.8  2 
 19 Kennedy, Kathleen            Simi Valley TC            9.77  -2.9  3 
 20 Chapman, Naomi               Unattached                9.84   1.6  5 
 21 Fattal, Daniella             Unattached                9.98  +0.0  1 
 22 Quintanilla, Alexis          Simi Valley TC           10.03  +0.0  1 
 23 Hanessian, Alexandria        Simi Valley TC           10.09  -2.9  3 
 24 Weiser, Natalie              Unattached               10.10  +0.0  1 
 25 Bryson, Nicole               Royal TC                 10.19  -2.9  3 
 26 Villagas, Karla              Simi Valley TC           10.30   1.6  5 
 27 Castillo, Brooke             Simi Valley TC           10.55  -2.9  3  10.546
 28 Zuckerman, Maya              Unattached               10.55  -1.8  2  10.549
 29 Peskin, Hannah               Unattached               10.61  +0.0  1 
 30 Fadaei, Adia                 Unattached               10.73  +0.0  1 
 31 Relle, Sarah                 Unattached               10.96  -1.8  2 
 32 Ahoubim, Brianna             Unattached               11.03  -1.8  2 
 33 Kaplow, Sasha                Unattached               11.06  -1.8  2 
 34 Pichhadze, Taylor            Unattached               11.40  -1.8  2 
 35 Koot, Mia                    Unattached               15.26   0.2  4 
 36 Koot, Paloma                 Unattached               19.82   0.2  4 
 37 Kroot, Audrey                Unattached               26.65   0.2  4 
 
Event 15  Men 60 Meter Dash Qualifier
==============================================================================
           7.50  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals        Wind H#
==============================================================================
  1 Martin, Donte                Unattached                7.28 Q      -3.3  1 
  2 Moore, Cristian              El Camino Real T          7.37 Q      -3.3  1 
  3 Prudhomme, Cyrus             Pacifica TC               7.40 Q      -0.9  2 
  4 Hospidales, Ayojide          Unattached                7.46 Q      -2.0  5 
  5 Galindo, James               Unattached                7.48 Q      -2.0  5 
  6 Sarmiento, Brandon           Unattached                7.49 Q      -3.3  1 
  7 Santacruz, Kevin             Unattached                7.50 Q      -0.9  2 
  8 Rogers, Jaedon               Unattached                7.56        -3.3  1  7.551
  9 Wilson, Kamar                Pacifica TC               7.56        -2.0  5  7.559
 10 Miller, Joey                 Unattached                7.59        -2.0  5 
 11 Mares, Julian                Unattached                7.60        -1.2  4 
 12 ortiz, Alejandro             Oxnard TC                 7.63        -1.8  3 
 13 Nicholson, KJ                Unattached                7.64        -0.9  2 
 14 Scott, Amos                  Unattached                7.66        -1.8  3  7.651
 15 Nolfo, Brandon               Simi Valley TC            7.66        -1.8  3  7.657
 16 Cordasco, Cade               Unattached                7.68        -1.8  3 
 17 Blackman, Jordan             Unattached                7.74        -2.0  5 
 18 Shetty, Vedant               Unattached                7.82        -2.0  5 
 19 Ellington, Jovan             Unattached                7.84        -3.3  1 
 20 Lupian, Fabian               Unattached                7.87        -1.8  3  7.864
 21 Benson, Khaleed              Pacifica TC               7.87        -1.8  3  7.866
 22 Vecchi, Gavin                Royal TC                  7.88        -0.9  2 
 23 Lennon, Carliton             Unattached                7.90        -3.3  1 
 24 Brandon, Letarian            Unattached                7.91        -1.2  4 
 25 Shiffer, Khyle               Royal TC                  7.96        -1.8  3 
 26 Westbuiy, Ben                Unattached                7.99        -1.2  4 
 27 Hernandez, Ty                Unattached                8.01        -1.8  3 
 28 Piper, Carroll               Unattached                8.02        -3.3  1 
 29 Baumgarther, Luke            Unattached                8.04        -0.9  2 
 30 Short, Winston               Unattached                8.08        -1.2  4 
 31 Chester, Michael             Pacifica TC               8.10        -1.2  4 
 32 Muliummad, Taliqq            Unattached                8.11        -0.9  2 
 33 Stephens, Daniel             Unattached                8.15        -3.3  1 
 34 Saldajeno, Bryce             Thousand Oaks TC          8.22        -3.3  1 
 35 Romero, Edgar                Pacifica TC               8.24        -0.9  2  8.234
 36 hafner, Thomas               Oxnard TC                 8.24        -1.8  3  8.239
 37 Chavez, Erick                Unattached                8.28        -1.2  4 
 38 Rodrick, Brennan             Unattached                8.41        -1.2  4 
 39 Vea, Khristian               Birmingham TC             8.57        -0.9  2 
 40 Barbizan, Gino               Unattached                8.64        -2.0  5 
 -- Ortiz, Raymond               Unattached                 DNS        -0.9  2 
 
Event 16  Men 60 Meter Dash Open
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Nelson, MJ                   Unattached                7.39  -1.2  2 
  2 York, Joe                    Unattached                7.57  -3.5  3 
  3 Stafford, Jack               Simi Valley TC            7.67  -1.8  1 
  4 Handel, hudson               Unattached                7.73  -2.8  4 
  5 Alvarez, Christian           Unattached                7.78  -2.2  6 
  6 Latif, Malek                 Simi Valley TC            7.94  -3.5  3 
  7 Taylor, Braxton              Unattached                8.08  -2.2  6  8.079
  8 Rhodes, Joshua               Simi Valley TC            8.08  -3.5  3  8.080
  9 Freeman, Semaj               Unattached                8.13  -2.2  6 
 10 Frerer, Jake                 Simi Valley TC            8.17  -1.2  2 
 11 Custodio, Kolbe              Simi Valley TC            8.18  -3.5  3 
 12 Avila, David                 Unattached                8.19  -2.8  4  8.185
 13 Akoury, Alexander            Simi Valley TC            8.19  -3.5  3  8.190
 14 Muhammad, Zacharias          Unattached                8.23  -3.8  5 
 15 James, Justin                Simi Valley TC            8.26  -1.8  1 
 16 Williams, Nicholas           Simi Valley TC            8.30  -3.5  3 
 17 Akuner, Kekon                Foothill Tech TC          8.37  -3.8  5 
 18 Somerville, Tyler            Simi Valley TC            8.39  -1.2  2  8.385
 19 Otte, Benjamin               Simi Valley TC            8.39  -2.8  4  8.390
 20 Washington, Imani            Unattached                8.40  -2.2  6 
 21 Trocino, Kurt                Simi Valley TC            8.42  -1.2  2 
 22 Jackson, Shauw               Unattached                8.43  -2.8  4 
 23 Bautista, Xavier             Simi Valley TC            8.46  -1.8  1 
 24 Velasquez, Christian         Simi Valley TC            8.47  -2.8  4 
 25 Hernandez, Sebastian         Unattached                8.50  -2.2  6 
 26 Pearce-Harris, Brandon       Simi Valley TC            8.60  -1.2  2 
 27 Yanez, Angel                 Unattached                8.68  -1.2  2  8.674
 28 Shin, Andrew                 Unattached                8.68  -1.8  1  8.679
 29 Page, Bryan                  Simi Valley TC            8.69  -2.8  4 
 30 ert, Robert                  Unattached                8.70  -1.8  1 
 31 Kahovec, Brian               Unattached                8.71  -3.5  3 
 32 Smets, Anthony               Unattached                8.72  -3.8  5 
 33 Pench, Cameron               Royal TC                  8.82  -3.8  5 
 34 Camberg, Cole                Simi Valley TC            8.83  -3.5  3 
 35 Thomas, Scott                Simi Valley TC            8.89  -1.2  2 
 36 Barbizan, Gino               Unattached                8.94  -3.8  5 
 37 Casteneda, Ethan             Simi Valley TC            8.99  -3.8  5 
 38 Fong, Eric                   Royal TC                  9.00  -3.8  5 
 39 Marocco, Austin              Unattached                9.04  -2.8  4 
 40 Chandran, Rohit              Simi Valley TC            9.07  -3.8  5 
 41 Vera, Fernando               Unattached                9.12  -2.2  6  9.111
 42 Aparicio, Chris              Simi Valley TC            9.12  -2.2  6  9.116
 43 Sarris, Johnny               Unattached                9.16  -2.8  4 
 44 Sunkamoritis, Blake          Simi Valley TC            9.29  -1.8  1 
 45 Stevens, Jaxon               Unattached                9.37  -2.8  4  9.368
 46 Whitmore, Jacob              Simi Valley TC            9.37  -1.2  2  9.370
 47 Palumbo, Nicholas            Simi Valley TC            9.42  -1.8  1 
 48 Sandoval, Crispin            Unattached                9.50  -3.8  5 
 49 Tran, Phillip                Simi Valley TC            9.88  -1.2  2 
 50 Ponce, Jacob                 Youth                    10.08  -2.2  6 
 51 Kaufman, Philip              Unattached               10.11  -1.8  1 
 52 Coblenz, Evan                Unattached               10.19  -1.8  1 
 53 Quigley, Nate                Youth                    11.24  -3.5  3 
 
Event 17  Women 600 Meter Run Qualifier
================================================================================
        1:44.50  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                 
================================================================================
  1 Brown, Janiah                Unattached             1:39.84 Q                
  2 Pate, Bailey                 Unattached             1:40.34 Q                
  3 Sullivan, Julia              Unattached             1:42.55 Q                
  4 Ruiz, Angela                 Unattached             1:44.56                  
  5 Robinson-Hubbard, Kyla       Unattached             1:44.94                  
  6 Little, Shelby               Unattached             1:46.43                  
  7 Kearney, Lauren              Unattached             1:47.73                  
  8 Lennon, Victoria             Unattached             1:50.47                  
  9 DelCampo, Vivian M           Unattached             1:57.69                  
 10 James, Kimberly              Monroe TC              2:00.06                  
 11 Ballesteros, Delmy           Unattached             2:00.96                  
 12 Ceja, Natalie                Monroe TC              2:01.15                  
 
Event 18  Women 600 Meter Run Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McDonald, Jade               Unattached             1:51.77  
  2 Reed, Victoria               Calabasas TC           2:03.03  
 
Event 19  Men 600 Meter Run Qualifier
===================================================================================
        1:30.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                  H#
===================================================================================
  1 DelCampo, Carlos M           Unattached             1:27.14 Q                 1 
  2 Brown, Jeremiah              Unattached             1:27.63 Q                 2 
  3 Safer-Brickman, Noah         Unattached             1:28.67 Q                 1 
  4 Morgan, Garrett              Unattached             1:29.01 Q                 1 
  5 Clark, Keshaun               Unattached             1:29.29 Q                 1 
  6 Jacobs, Guy                  Unattached             1:29.72 Q                 2 
  7 Beattie, Brett               Unattached             1:30.23                   2 
  8 Lopez, Rico                  Unattached             1:30.81                   2 
  9 Gutierrez, John              Unattached             1:31.72                   1 
 10 Martinez, Alban              Unattached             1:32.24                   2 
 11 Au, Lee                      Unattached             1:33.95                   1 
 12 Rascon, Kristian             Saugus TC              1:34.90                   2 
 13 Bouchard, Brock              Unattached             1:35.29                   2 
 14 Portillo, Evan               Unattached             1:35.70                   2 
 15 Perez, Daniel                Unattached             1:37.12                   1 
 16 Minyard, Jackson             Unattached             1:39.75                   3 
 17 Javadi, Shawn                Unattached             1:39.79                   3 
 18 Laureano, Juan               Unattached             1:40.12                   3 
 19 Martinez, Abraham            Unattached             1:40.18                   1 
 20 Quaal, Justin                Unattached             1:42.75                   1 
 21 Lennon, Carliton             Unattached             1:43.29                   1 
 22 Saldajeno, Bryce             Thousand Oaks TC       1:45.51                   2 
 23 Marroquin, Matias            Unattached             1:47.34                   2 
 -- Yudelevitch, Noah            Unattached                 DNS                   2 
 -- Sandoval, George             Unattached                 DNS                   1 
 -- Russell, Beau                Unattached                 DNS                   1 
 
Event 20  Men 600 Meter Run Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sandoval, George             Unattached             1:30.82  
  2 Jimenez, Jacob               Unattached             1:43.35  
  3 Mejia, Andres                Unattached             1:56.94  
  4 Arumugam, Haridhana          Simi Valley TC         1:59.80  
  5 Boyerman, Genaro             Unattached             2:03.85  
  6 Aguilar, Leonardo            Unattached             2:04.55  
 -- Sandoval, Crispin            Unattached                 DNS  
 
Event 25  Women 800 Sprint Medley 1-1-2-4 Qualifier
================================================================================
        2:00.00  Q Indoor Meet At-Large
    School                                               Finals                 
================================================================================
  1 Unattached  'A'                                     2:03.69                  
     1) Bateman, Shanice                2) Smith, Tatiana                 
     3) Murphy, Marcella                4) Warner, Chianne                
  2 Unattached  'B'                                    x2:05.58                  
     1) Willyerd, Hannah                2) Paras, Anall                   
     3) Ruiz, Rosamaria                 4) Rosales, Gladys                
  3 Unattached  'C'                                    x2:11.41                  
     1) Cosio, Jacqueline               2) Silva, Cristina                
     3) Reyes, Jasmine                  4) Rodriguez, Noelia              
 
Event 27  Men 800 Sprint Medley 1-1-2-4 Qualifier
================================================================================
        1:40.00  Q Indoor Meet At-Large
    School                                               Finals                 
================================================================================
  1 Unattached  'D'                                    x1:40.39                  
     1) Miller, Joey                    2) Hospidales, Ayojide            
     3) Shetty, Vedant                  4) Hospidale, Oladele             
  2 Unattached  'E'                                    x1:41.71                  
     1) Blackman, Jordan                2) Alvarez, Christian             
     3) Taylor, Braxton                 4) Aguilar, Leonardo              
  3 Unattached  'B'                                    x1:41.92                  
     1) Santacruz, Kevin                2) Baumgarther, Luke              
     3) Sims, Jamar                     4) Roberts, Bradley               
  4 Unattached  'A'                                     1:42.16                  
     1) Nicholson, KJ                   2) Rogers, Jaedon                 
     3) Sarmiento, Brandon              4) Alameda, David                 
  5 Unattached  'C'                                    x1:44.81                  
     1) Muliummad, Taliqq               2) Alcoser, Robert                
     3) Crawford, Daejon                4) Mejio, Mosses                  
 
Event 28  Men 800 Sprint Medley 1-1-2-4 Open
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Simi Valley TC  'A'                                 1:49.03  
     1) Otte, Benjamin                  2) Rhodes, Joshua                 
     3) Akoury, Alexander               4) Silva, Alec                    
  2 Simi Valley TC  'B'                                x1:53.87  
     1) Franz, Cade                     2) Gerth, Ian                     
     3) Ahl, Connor                     4) Truitt, Kevin                  
 
Event 31  Men 4x800 Meter Relay Qualifier
================================================================================
        8:40.00  Q Indoor Meet At-Large
    School                                               Finals                 
================================================================================
  1 Unattached  'C'                                    x8:37.37 Q                
     1) Erbes, Jacob                    2) Schaub, Colin                  
     3) Erlenborn, Caleb                4) Robinett, Trent                
  2 Unattached  'A'                                     8:39.04 Q                
     1) Serrano, Kobe                   2) Whaso, Juan                    
     3) Westenhofer, CJ                 4) Rochford, Jake                 
  3 Unattached  'B'                                    x9:42.04                  
     1) O'Sulivan, Jason                2) Javadi, Shawn                  
     3) Rascon, Kristian                4) Minyard, Jackson               
 
Event 33  Women 300 Meter Dash Qualifier
================================================================================
          44.60  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                 
================================================================================
  1 Rice, Elani                  Unattached               41.41 Q                
  2 Sharp, Maya                  Unattached               42.30 Q                
  3 Robinson-Hubbard, Kyla       Unattached               42.55 Q                
  4 Brown, Janiah                Unattached               43.26 Q                
  5 Jones, Aspen                 Unattached               44.62                  
  6 Waite, Kennedy               Unattached               46.30                  
  7 Adelman, Claudia             Unattached               47.20                  
  8 Harrold, Molly               Unattached               48.57                  
 -- Cosio, Jacqueline            Unattached                 DNS                  
 
Event 34  Women 300 Meter Dash Open
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Harper, Jayla                Unattached               41.79   1 
  2 McDonald, Jade               Unattached               43.92   1 
  3 Kelly, Annalise              Simi Valley TC           46.89   2 
  4 Jouonang, Natacha            Unattached               49.43   2 
  5 Kheradmand, Kayla            Unattached               51.52   2 
  6 Miller, Isabel               Unattached               53.57   2 
  7 Fattal, Daniella             Unattached               54.59   1 
  8 Zuckerman, Maya              Unattached               54.84   1 
  9 Weiser, Natalie              Unattached               57.32   2 
 10 Relle, Sarah                 Unattached               58.12   1 
 11 Kaplow, Sasha                Unattached             1:05.14   1 
 12 Ahoubim, Brianna             Unattached             1:06.40   1 
 13 Pichhadze, Taylor            Unattached             1:08.23   1 
 
Event 35  Men 300 Meter Dash Qualifier
===================================================================================
          37.70  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                  H#
===================================================================================
  1 Brown, Jeremiah              Unattached               37.53 Q                 1 
  2 Ellington, Jovan             Unattached               37.96                   1 
  3 ortiz, Alejandro             Oxnard TC                38.04                   1 
  4 Cordasco, Cade               Unattached               38.48                   1 
  5 Chavez, Gonzalo              Pacifica TC              38.83                   1 
  6 Santacruz, Kevin             Unattached               39.15                   2 
  7 Gonzales, Jason              Unattached               39.25                   2 
  8 Torres, Nathan               Unattached               40.15                   2 
  9 Shiffer, Khyle               Royal TC                 40.85                   1 
 10 Suarez, Gavino               Unattached               41.72                   2 
 11 Alcoser, Robert              Unattached               41.91                   2 
 12 Romero, Edgar                Pacifica TC              42.12                   2 
 13 hafner, Thomas               Oxnard TC                43.02                   1 
 14 Saldajeno, Bryce             Thousand Oaks TC         43.81                   2 
 
Event 36  Men 300 Meter Dash Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Eberle, Adam                 Simi Valley TC           37.30  
  2 Handel, hudson               Unattached               38.52  
  3 Akuner, Kekon                Foothill Tech TC         41.61  
  4 Shin, Andrew                 Unattached               43.95  
  5 Yanez, Angel                 Unattached               44.14  
  6 Sandoval, Crispin            Unattached               47.51  
  7 Kaufman, Philip              Unattached               54.40  
 -- Sarris, Johnny               Unattached                 DNS  
 
Event 37  Women 300 Meter Hurdles Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kersey, Ashley               Unattached               49.60  
  2 McGraw, Milixa               Thousand Oaks TC         50.25  
  3 Boyd, Jaylynn                Unattached               55.66  
  4 Luke, Kamdyn                 Simi Valley TC           57.06  
  5 Theobald, Maddison           Simi Valley TC           59.67  
  6 Ochoa Berkley, Karina        Simi Valley TC         1:04.67  
  7 Villagas, Karla              Simi Valley TC         1:10.22  
  8 Carrico, Kaylee              Simi Valley TC         1:12.29  
 
Event 38  Men 300 Meter Hurdles Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sandoval, George             Unattached               45.21  
  2 Martinez, Adrian             Simi Valley TC           50.51  
  3 Casteneda, Ethan             Simi Valley TC           52.26  
  4 Aleman, Kalean               Unattached               52.52  
  5 Chandran, Rohit              Simi Valley TC           55.43  
  6 Ponce, Jacob                 Youth                  1:02.51  
 -- Hamza, Ahmed                 Simi Valley TC             DNS  
 
Event 39  Women 3000 Meter Run Qualifier
================================================================================
       11:20.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                 
================================================================================
 -- Kearney, Lauren              Unattached                 DNS                  
 
Event 40  Women 3000 Meter Run Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Golmon, Hailey               Simi Valley TC        12:01.89  
  2 Barajas, Samantha            Simi Valley TC        12:02.07  
  3 Pham, Stephanie              Simi Valley TC        12:02.65  
  4 Wood, Kaitlyn                Simi Valley TC        12:07.92  
  5 Winkler, Sarah               Simi Valley TC        12:08.13  
  6 Smollen, Makenna             Simi Valley TC        12:40.30  
  7 Lewis, Megan                 Simi Valley TC        12:45.60  
  8 Lim, Angelina                Simi Valley TC        12:49.41  
  9 Masatani, Catherine          Simi Valley TC        12:58.83  
 10 Mulay, Anna                  Simi Valley TC        13:33.64  
 11 Michielsen, Sophia           Simi Valley TC        13:46.05  
 12 Hsu, Elizabeth               Simi Valley TC        13:48.40  
 13 Walsh, Taylor                Simi Valley TC        13:48.86  
 14 Bellamy, Sydney              Simi Valley TC        13:49.37  
 15 Beebe, Emily                 Simi Valley TC        13:59.10  
 16 Diaz, Ericka                 Simi Valley TC        14:28.66  
 17 Lanuza, Celia                Simi Valley TC        15:25.59  
 18 West, Jessica                Simi Valley TC        16:46.69  
 
Event 41  Women 3000 Meter Run COMBINED
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Golmon, Hailey               Simi Valley TC        12:01.89  
  2 Barajas, Samantha            Simi Valley TC        12:02.07  
  3 Pham, Stephanie              Simi Valley TC        12:02.65  
  4 Wood, Kaitlyn                Simi Valley TC        12:07.92  
  5 Winkler, Sarah               Simi Valley TC        12:08.13  
  6 Smollen, Makenna             Simi Valley TC        12:40.30  
  7 Lewis, Megan                 Simi Valley TC        12:45.60  
  8 Lim, Angelina                Simi Valley TC        12:49.41  
  9 Masatani, Catherine          Simi Valley TC        12:58.83  
 10 Mulay, Anna                  Simi Valley TC        13:33.64  
 11 Michielsen, Sophia           Simi Valley TC        13:46.05  
 12 Hsu, Elizabeth               Simi Valley TC        13:48.40  
 13 Walsh, Taylor                Simi Valley TC        13:48.86  
 14 Bellamy, Sydney              Simi Valley TC        13:49.37  
 15 Beebe, Emily                 Simi Valley TC        13:59.10  
 16 Diaz, Ericka                 Simi Valley TC        14:28.66  
 17 Lanuza, Celia                Simi Valley TC        15:25.59  
 18 West, Jessica                Simi Valley TC        16:46.69  
 -- Kearney, Lauren              Unattached                 DNS  
 
Event 42  Men 3000 Meter Run Qualifier
================================================================================
        9:30.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                 
================================================================================
  1 Zamora, Jacob                Unattached             9:19.21 Q                
  2 Marvin, Guardado             Birmingham TC          9:44.11                  
  3 Morales, Pedro               Birmingham TC         10:16.38                  
  4 Chadwick, Edison             Unattached            10:17.80                  
 -- Beattie, Brett               Unattached                 DNF                  
 -- Lee, Jonathan                Unattached                  DQ                   6.5 Laps
 
Event 43  Men 3000 Meter Run Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Gutierrez, Rico              Unattached             9:38.73  
  2 Moncada, Joshua              Simi Valley TC        10:03.33  
  3 Abbinanti, Nick              Simi Valley TC        10:12.04  
  4 Magana, Joseph               Simi Valley TC        10:32.56  
  5 Hanessian, Christopher       Simi Valley TC        10:41.61  
  6 Sanchez, Bryan               Unattached            10:57.32  
  7 Williams, Bradley            Simi Valley TC        11:04.29  
  8 Diaz, Alejandro              Simi Valley TC        11:04.40  
  9 Ahl, Connor                  Simi Valley TC        11:19.09  
 10 Truitt, Kevin                Simi Valley TC        11:19.22  
 11 Williams, Nicholas           Simi Valley TC        11:33.72  
 12 Gerth, Ian                   Simi Valley TC        11:36.99  
 13 Cone, Zachary                Simi Valley TC        11:42.58  
 14 Loredo, Jeffrey              Simi Valley TC        12:17.36  
 15 Wolcott, Tyler               Simi Valley TC        12:43.13  
 16 Knight, Isaac                Simi Valley TC        13:00.50  
 17 Hamza, Ahmed                 Simi Valley TC        13:10.03  
 18 Aristizabal, Juan Camilo     Simi Valley TC        13:22.54  
 19 Chen, Max                    Simi Valley TC        13:35.06  
 20 Munoz, Justice               Simi Valley TC        14:51.83  
 -- Moncada, Francisco           Unattached                 DNS  
 -- Laureano, Juan               Unattached                 DNS  
 
Event 44  Men 3000 Meter Run COMBINED
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Zamora, Jacob                Unattached             9:19.21  
  2 Gutierrez, Rico              Unattached             9:38.73  
  3 Marvin, Guardado             Birmingham TC          9:44.11  
  4 Moncada, Joshua              Simi Valley TC        10:03.33  
  5 Abbinanti, Nick              Simi Valley TC        10:12.04  
  6 Morales, Pedro               Birmingham TC         10:16.38  
  7 Chadwick, Edison             Unattached            10:17.80  
  8 Magana, Joseph               Simi Valley TC        10:32.56  
  9 Hanessian, Christopher       Simi Valley TC        10:41.61  
 10 Sanchez, Bryan               Unattached            10:57.32  
 11 Williams, Bradley            Simi Valley TC        11:04.29  
 12 Diaz, Alejandro              Simi Valley TC        11:04.40  
 13 Ahl, Connor                  Simi Valley TC        11:19.09  
 14 Truitt, Kevin                Simi Valley TC        11:19.22  
 15 Williams, Nicholas           Simi Valley TC        11:33.72  
 16 Gerth, Ian                   Simi Valley TC        11:36.99  
 17 Cone, Zachary                Simi Valley TC        11:42.58  
 18 Loredo, Jeffrey              Simi Valley TC        12:17.36  
 19 Wolcott, Tyler               Simi Valley TC        12:43.13  
 20 Knight, Isaac                Simi Valley TC        13:00.50  
 21 Hamza, Ahmed                 Simi Valley TC        13:10.03  
 22 Aristizabal, Juan Camilo     Simi Valley TC        13:22.54  
 23 Chen, Max                    Simi Valley TC        13:35.06  
 24 Munoz, Justice               Simi Valley TC        14:51.83  
 -- Beattie, Brett               Unattached                 DNF  
 -- Lee, Jonathan                Unattached                  DQ   6.5 Laps
 -- Moncada, Francisco           Unattached                 DNS  
 -- Laureano, Juan               Unattached                 DNS  
 
Event 45  Women 4x200 Meter Relay Qualifier
================================================================================
        1:54.00  Q Indoor Meet At-Large
    School                                               Finals                 
================================================================================
  1 Unattached  'B'                                    x1:54.55                  
     1) Ruiz, Angela                    2) Edwards, Tess                  
     3) Harrold, Molly                  4) Adelman, Claudia               
  2 Unattached  'A'                                     1:58.59                  
     1) Codera, Camille                 2) Guerrero, Jasmine              
     3) Martinez, Viridiana             4) Bennett, Dajshai               
 
Event 46  Women 4x200 Meter Relay Open
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Unattached  'A'                                     1:46.66  
     1) Weldon, Kelly                   2)                                
  2 Simi Valley TC  'A'                                 1:59.39  
     1) Wilson, Mya                     2) Brown, Jaclyn                  
     3) Grzywacz-Carnes, Samantha       4) Kim, Michelle                  
  3 Simi Valley TC  'B'                                x1:59.76  
     1) Moran, Sophia                   2) Snyder, Katrina                
     3) Burkett, Brienna                4) Kelly, Annalise                
 
Event 47  Men 4x200 Meter Relay Qualifier
================================================================================
        1:36.00  Q Indoor Meet At-Large
    School                                               Finals                 
================================================================================
  1 Unattached  'C'                                    x1:34.58 Q                
     1) Chavez, Gonzalo                 2) Wilson, Kamar                  
     3) Ortiz, Raymond                  4) Prudhomme, Cyrus               
  2 Unattached  'B'                                    x1:38.91                  
     1) Salle, Tristan                  2) Imes, Steven                   
     3) Galindo, James                  4) Au, Lee                        
  3 Unattached  'E'                                    x1:39.34                  
     1) Scott, Amos                     2) hafner, Thomas                 
     3) Sandoval, George                4) ortiz, Alejandro               
  4 Unattached  'A'                                     1:40.07                  
     1) Alcoser, Robert                 2) Mejio, Mosses                  
     3) Torres, Nathan                  4) Suarez, Gavino                 
  5 Unattached  'D'                                    x1:41.56                  
     1) Romero, Edgar                   2) Benson, Khaleed                
     3) Chester, Michael                4) Chavez, Erick                  
  6 Unattached  'F'                                    x1:47.25                  
     1) Castillo, Giovanni              2) Frerer, Jake                   
     3) Otte, Benjamin                  4) Chandran, Rohit                
 
Event 101  Women Long Jump Qualifier
===========================================================================
       15-06.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals        Wind
===========================================================================
  1 Davis, Tara                  Unattached            19-11.00 Q       NWI 
  2 Seaton, Samantha             Unattached            18-06.00 Q       NWI 
  3 Schiller, Noelle             Unattached            17-06.50 Q       NWI 
  4 Consales, Layne              Unattached            16-00.00 Q       NWI 
  5 Wade, Kelly                  Unattached            14-11.75         NWI 
  6 Wytenbach, Minna             Dos Pueblos TC        14-09.00         NWI 
  7 Berruto, Chiara              North Hollywood       14-06.50         NWI 
  8 Gracyk, Erin                 Unattached            13-04.00         NWI 
 -- Ferrer, Katrina              Unattached                FOUL             
 -- pantoja, bellan              Unattached                FOUL             
 -- Rosales, Gladys              Unattached                FOUL             
 
Event 102  Women Long Jump Open
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 McDonald, Jade               Unattached            15-09.00   NWI 
  2 Brown, Jaclyn                Simi Valley TC        14-08.00   NWI 
  3 Irvin, Zoe                   Simi Valley TC        14-06.75   NWI 
  4 Irvin, Danielle              Youth                 14-03.75   NWI 
  5 Nardoni, Lexi                Unattached            14-03.50   NWI 
  6 Grzywacz-Carnes, Samanth     Simi Valley TC        13-08.25   NWI 
  7 Cooper, Karizma              Unattached            12-09.50   NWI 
  8 James, Jasmine               Simi Valley TC        12-04.00   NWI 
  9 Chapman, Naomi               Unattached            11-08.25   NWI 
 10 Fotuna, Kiersten             Unattached            10-03.75   NWI 
 -- Luke, Kamdyn                 Simi Valley TC            FOUL       
 
Event 103  Men Long Jump Qualifier
===========================================================================
       19-08.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals        Wind
===========================================================================
  1 Smith, Reece                 Oak Park TC           21-08.50 Q       NWI 
  2 Burquez, Daniel              Unattached            20-10.00 Q       NWI 
  3 Rogers, Jaedon               Unattached            20-10.00 Q       NWI 
  4 Egerer, Brandon              Unattached            19-11.00 Q       NWI 
  5 Crawford, Daejon             Unattached            19-03.00         NWI 
  6 Nguyen, Lam                  Unattached            18-11.00         NWI 
  7 Alameda, David               Unattached            18-07.00         NWI 
  8 Gonzales, Jason              Unattached            18-05.00         NWI 
  9 Nolfo, Brandon               Simi Valley TC        18-02.00         NWI 
 10 Chavez, Erick                Unattached            17-10.00         NWI 
 11 Rodrick, Brennan             Unattached            16-11.00         NWI 
 11 Chester, Michael             Pacifica TC           16-11.00         NWI 
 13 Hernandez, Sebastian         Unattached            15-04.00         NWI 
 -- Eaton, John                  Thousand Oaks TC          FOUL             
 
Event 104  Men Long Jump Open
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hagen, Griffin               Simi Valley TC        18-02.50   NWI 
  2 James, Justin                Simi Valley TC        18-00.25   NWI 
  3 Waite, Tristan               Unattached            17-01.50   NWI 
  4 Vecchi, Gavin                Royal TC              16-11.25   NWI 
  5 Burrows, Cameron             Simi Valley TC        15-10.50   NWI 
  6 Somerville, Tyler            Simi Valley TC        15-06.25   NWI 
  7 Trocino, Kurt                Simi Valley TC        15-01.00   NWI 
  8 Frerer, Jake                 Simi Valley TC        14-00.00   NWI 
  9 Valadez, Joshua              Unattached            13-10.50   NWI 
 10 Sunkamoritis, Blake          Simi Valley TC        12-05.50   NWI 
 11 Palumbo, Nicholas            Simi Valley TC        12-04.00   NWI 
 12 Hansen-Norty, Jordan         Royal TC              10-05.00   NWI 
 -- Bautista, Xavier             Simi Valley TC            FOUL       
 -- Lee, Sam                     Unattached                FOUL       
 -- Tran, Phillip                Simi Valley TC            FOUL       
 -- Stafford, Jack               Simi Valley TC            FOUL       
 
Event 105  Women Triple Jump Qualifier
===========================================================================
       32-10.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals        Wind
===========================================================================
 -- Gracyk, Erin                 Unattached                  ND         NWI 
 -- Tiffany, Lauren              Unattached                  ND         NWI 
 -- Ferrer, Katrina              Unattached                  ND         NWI 
 -- Berruto, Chiara              North Hollywood             ND         NWI 
 
Event 106  Women Triple Jump Open
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Gracyk, Erin                 Unattached            32-05.50   NWI 
  2 Tiffany, Lauren              Unattached            32-01.25   NWI 
  3 Brown, Jaclyn                Simi Valley TC        28-07.00   NWI 
  4 Ferrer, Katrina              Unattached            28-06.75   NWI 
  5 Luke, Kamdyn                 Simi Valley TC        28-02.25   NWI 
  6 Grzywacz-Carnes, Samanth     Simi Valley TC        27-06.50   NWI 
  6 Kim, Michelle                Simi Valley TC        27-06.50   NWI 
  8 Berruto, Chiara              North Hollywood       27-05.00   NWI 
  9 Irvin, Zoe                   Simi Valley TC        26-05.50   NWI 
 10 James, Jasmine               Simi Valley TC        25-05.75   NWI 
 -- Schiller, Noelle             Unattached                FOUL       
 
Event 107  Men Triple Jump Qualifier
===========================================================================
       40-10.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals        Wind
===========================================================================
  1 Chavez, Erick                Unattached            35-11.50         NWI 
 
Event 108  Men Triple Jump Open
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Smith, Reece                 Oak Park TC           46-03.50   NWI 
  2 Burquez, Daniel              Unattached            42-07.50   NWI 
  3 Rucker, Isaiah               Lancaster TC          41-11.00   NWI 
  4 Crawford, Daejon             Unattached            41-03.50   NWI 
  5 Harris, Zion                 Unattached            40-06.75   NWI 
  6 Rodrick, Brennan             Unattached            39-00.00   NWI 
  7 Moore, John                  Moorpark TC           37-10.50   NWI 
  7 Lee, Sam                     Unattached            37-10.50   NWI 
  9 Nguyen, Lam                  Unattached            36-01.50   NWI 
 10 James, Justin                Simi Valley TC        35-06.00   NWI 
 11 Barbizan, Gino               Unattached            31-01.25   NWI 
 12 Somerville, Tyler            Simi Valley TC        30-01.00   NWI 
 13 Trocino, Kurt                Simi Valley TC        29-00.00   NWI 
 14 Eaton, John                  Thousand Oaks TC      28-08.00   NWI 
 15 Hansen-Norty, Jordan         Royal TC              28-07.75   NWI 
 -- Vecchi, Gavin                Royal TC                    ND   NWI 
 
Event 109  Women High Jump Qualifier
================================================================================
        5-00.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                 
================================================================================
  1 Hume, Abigail                Unattached             5-02.00 Q                
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 
        P    O    O    O    O    O    O  XXX 
  2 Hume, Ashley                 Unattached            J5-02.00 Q                
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 
        O    O    O    O   XO  XXO  XXO  XXX 
  3 Berruto, Chiara              North Hollywood        5-00.00 Q                
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
        P    P    P    O    O   XO  XXX 
  3 Warner, Chianne              Unattached             5-00.00 Q                
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
        P    P    P    P    P   XO  XXX 
 
Event 110  Women High Jump Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 James, Jasmine               Simi Valley TC         4-04.00  
     3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 
        P    P    O   XO    O  XXX 
  2 Burkett, Brienna             Simi Valley TC        J4-04.00  
     3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 
        P    P    O    O   XO  XXX 
  3 Kennedy, Kathleen            Simi Valley TC         3-10.00  
     3-08 3-10 4-00 
       XO    O  XXX 
 -- Hanessian, Alexandria        Simi Valley TC              NH  
     3-08 
      XXX 
 -- Carrico, Kaylee              Simi Valley TC              NH  
     3-08 
      XXX 
 
Event 111  Men High Jump Qualifier
================================================================================
        6-00.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                 
================================================================================
  1 Wilson, Kamar                Pacifica TC            6-04.00 Q                
     4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 6-04 6-06 
        P    P    P    P    P    P    O    O    O    O  XXO  XXX 
  2 Waite, Tristan               Unattached             5-00.00                  
     4-08 4-10 5-00 5-02 
      XXO    O    O  XXX 
 -- Sonthall, Isaiah             Oaks Christian T            NH                  
     4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
        P    P    P    P    P    P  XXX 
 
Event 112  Men High Jump Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Rucker, Isaiah               Lancaster TC           6-02.00  
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 6-04 
        P    P    P    P    P    P    P    P    P    O    O   XO    O  XXX 
  2 Burrows, Cameron             Simi Valley TC         4-10.00  
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        P    P    P    O    O  XXX 
  3 Martinez, Adrian             Simi Valley TC        J4-10.00  
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        P    P   XO    P    O  XXX 
  4 Pearce-Harris, Brandon       Simi Valley TC        J4-10.00  
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
       XO    O   XO    O    O  XXX 
  5 Yanez, Angel                 Unattached             4-08.00  
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O    O  XXX 
  6 Somerville, Tyler            Simi Valley TC        J4-08.00  
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        P    O    O   XO  XXX 
  7 Trundy, Lucas                Simi Valley TC         4-06.00  
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        P    P    O    P  XXX 
  8 Whitmore, Jacob              Simi Valley TC         4-04.00  
     4-02 4-04 4-06 
        O    O  XXX 
 -- Thomas, Scott                Simi Valley TC              NH  
     4-02 
      XXX 
 -- Tran, Phillip                Simi Valley TC              NH  
     4-02 
      XXX 
 -- Sunkamoritis, Blake          Simi Valley TC              NH  
     4-02 
      XXX 
 
Event 113  Women Pole Vault Qualifier
================================================================================
       10-00.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                 
================================================================================
  1 Akodlon, Alexandra           Unattached             9-06.00                  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    P    O    O    O    O   XXX 
  2 Heys, Courtney               Saugus TC             J9-06.00                  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    P    P   XO    O   XO   XXX 
  3 Rodiguez, Stephanie          Unattached            J9-06.00                  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    P    P    O    O  XXO   XXX 
  4 McGraw, Avenlea              Unattached             9-00.00                  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
        P    P    P    O   XO  XXX 
  5 Forban, Elena                Unattached             8-06.00                  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        P    P    O    O  XXX 
  6 Houth, Alicia                Birmingham TC          8-00.00                  
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O    O  XXX 
  7 Deming, Kristin              Unattached            J8-00.00                  
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        P    P   XO  XXX 
  7 Scher, Lexi                  Unattached            J8-00.00                  
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        P    P   XO  XXX 
  9 Balles, Kaitlyn              Unattached            J8-00.00                  
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        P    P  XXO  XXX 
 
Event 114  Women Pole Vault Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Morgan, Sian                 Unattached            10-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 
        P    P    P    P     P     O   XXX 
  2 Sommers, Paige               Unattached             9-00.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 
      XXO    O  XXO  XXX 
 
Event 115  Men Pole Vault Qualifier
================================================================================
       13-06.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                 
================================================================================
  1 Friedman, Ty                 Unattached            14-00.00 Q                
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 13-00 13-06 14-00 14-06 
        P    P    P    P     P     P     P     P     O    XO     O     O     O   XXX 
  2 Seireeni, Tiber              Unattached           J14-00.00 Q                
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 13-00 13-06 14-00 14-06 
        P    P    P    P     P     P     P     P     O    XO    XO    XO   XXO   XXX 
  3 Vallas, Christian            Unattached            13-06.00 Q                
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 13-00 13-06 14-00 
        P    P    P    P     P     P     P     P    XO     O   XXO     O   XXX 
  4 Dyrek, Ariel                 Unattached            12-06.00                  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 13-00 13-06 
        P    P    P    P     P     P     P     P    XO   XXO     P   XXX 
  5 Menjivar, Axel               Unattached            12-00.00                  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 
        P    P    P    P     P     P     O    XO     O   XXX 
  6 Podsiad, Ian                 Dos Pueblos TC         8-06.00                  
     8-00 8-06 9-00 
        O    O  XXX 
 
Event 116  Men Pole Vault Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 James, Jonathan              Simi Valley TC        13-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 13-00 13-06 14-00 
        P    P    P    P     P     P     P    XO     O     O     O   XXO   XXX 
  2 Rodriguez, Abel              Unattached            12-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 13-00 
        P    P    P    P     O     O     O     O   XXO    XO   XXX 
  3 Rodiguez, Jose               Unattached           J12-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 13-00 
        P    P    P    P     P     P     P     P     O   XXO   XXX 
  4 Tomlinson, Scott             Unattached           J12-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 13-00 
        P    P    P    P     P     O    XO     O    XO   XXO   XXX 
  5 Maxson, Michael              Simi Valley TC        11-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 
        P    P    P    P     P     P     O     O   XXX 
  5 Hagen, Griffin               Simi Valley TC        11-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 
        P    P    P    P     P     P     P     O   XXX 
  7 Meis, Trevor                 Moorpark TC          J11-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 
        P    P    P    P    XO     O     O     O   XXX 
  8 Zhang, Kevin                 Unattached            10-00.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 
        O  XXO   XO  XXO    XO   XXX 
  9 LaFaille, Daniel             Simi Valley TC         9-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    O   XO    O   XXX 
 10 Boakye-Nimako, Kojo          Unattached            J9-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    O    O   XO   XXX 
 11 Hernandez, Andrew            Simi Valley TC        J9-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    O   XO   XO   XXX 
 -- Manley, Matthew              Unattached                  NH  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 
        P    P    P    P     P   XXX 
 -- Olivas, Simon                Unattached                  NH  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    P    P    P   XXX 
 
Event 117  Women Shot Put Qualifier
================================================================================
       33-10.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                 
================================================================================
  1 Weinstock, Meredith          Thousand Oaks TC      36-04.00 Q                
  2 Donovan, Emily               El Camino Real T      32-00.00                  
  3 Nelson, Fingalo              Unattached            31-05.00                  
  4 Nelson, Kathleen             Unattached            30-10.50                  
  5 Cervantes, Viviana           Unattached            30-07.00                  
  6 Tadepalli, Sahana            Unattached            30-05.00                  
  7 Stevens, Grace               Ventura TC            29-10.00                  
  8 McClelland, Isabella         Rio Mesa TC           27-10.00                  
  9 Escalona, Gerlyn G           Unattached            24-04.00                  
 
Event 118  Women Shot Put Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Richey, Julia                Unattached            32-08.00  
  2 Nelson, Fingalo              Unattached            31-05.00  
  3 Spear, Amanda                Unattached            26-11.00  
  4 Godown, Alyssa               Simi Valley TC        26-06.00  
  5 Peck, Alyssa                 Simi Valley TC        26-01.00  
  6 Liberotti, Amanda            Unattached            20-09.00  
  7 Faiivae-Suafoa, Lutena       Unattached            10-06.00  
 
Event 119  Men Shot Put Qualifier
================================================================================
       46-06.00  Q Indoor Meet At-Large
    Name                    Year School                  Finals                 
================================================================================
  1 Leonard, Grady               Unattached            59-03.00 Q                
  2 Tadepalli, Kushaal           Calabasas TC          53-07.00 Q                
  3 Lopez, Jacob                 Canyon TC             49-03.00 Q                
  4 Orisarayi, Tobi              El Camino Real T      48-07.00 Q                
  5 Stephens, Dexter             Simi Valley TC        44-01.00                  
  6 Woodard, Ryan                Unattached            42-06.50                  
  7 Carrillo, Philip             Unattached            42-04.00                  
  8 Krause, Nicholas             Unattached            39-09.50                  
  9 Maynard, Max                 Unattached            39-02.00                  
 10 Roberts, Austin              Simi Valley TC        38-10.00                  
 11 Leko, Nicholas               Thousand Oaks TC      36-04.00                  
 12 Elin, Peter                  Unattached            34-02.00                  
 13 Soper, Ben                   Unattached            26-05.50                  
 -- Otal, Robbie                 Oak Park TC               FOUL                  
 -- Radwan, Jake                 Newbury Park TC           FOUL                  
 
Event 120  Men Shot Put Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 De Luna, Juan                Unattached            41-04.50  
  2 Riley, Philip                Unattached            37-00.00  
  3 Mellring, Kirk               Ventura TC            34-11.00  
  4 Karunungan, Joshua           Simi Valley TC        34-05.00  
  5 Peterson, Brock              Unattached            32-08.50  
  6 Walsh, Edward                Simi Valley TC        32-05.00  
  7 Herrera, Diego               Unattached            31-10.50  
  8 Holt, Jack                   Royal TC              31-10.00  
  9 Hicks, Sam                   Ventura TC            31-07.00  
 10 Freedman, Grant              El Camino Real T      30-10.00  
 11 Blocker, Caden               Simi Valley TC        29-07.00  
 12 Wijeraine, Keane             Unattached            24-00.50  
 13 Clarke, Andre                Simi Valley TC        22-00.50  
 
Event 121  Women Discus Throw Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Donovan, Emily               El Camino Real T        128-00  
  2 Weinstock, Meredith          Thousand Oaks TC        106-02  
  3 McClelland, Isabella         Rio Mesa TC              84-04  
  4 Nelson, Kathleen             Unattached               77-11  
  5 Cervantes, Viviana           Unattached               76-03  
  6 Spear, Amanda                Unattached               76-02  
  7 Godown, Alyssa               Simi Valley TC           75-06  
  8 Escalona, Gerlyn G           Unattached               68-01  
  9 Nelson, Fingalo              Unattached               65-01  
 -- Peck, Alyssa                 Simi Valley TC            FOUL  
 -- Stevens, Grace               Ventura TC                FOUL  
 
Event 122  Men Discus Throw Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Otal, Robbie                 Oak Park TC             201-07  
  2 Leonard, Grady               Unattached              170-09  
  3 Lopez, Jacob                 Canyon TC               162-05  
  4 Stephens, Dexter             Simi Valley TC          155-05  
  5 Tadepalli, Kushaal           Calabasas TC            148-00  
  6 Carrillo, Philip             Unattached              129-09  
  7 Krause, Nicholas             Unattached              124-01  
  8 Maynard, Max                 Unattached              122-07  
  9 Roberts, Austin              Simi Valley TC          120-05  
 10 Holt, Jack                   Royal TC                 99-01  
 11 Mellring, Kirk               Ventura TC               94-09  
 12 Peterson, Brock              Unattached               92-01  
 13 Elin, Peter                  Unattached               89-01  
 14 Karunungan, Joshua           Simi Valley TC           86-05  
 15 Riley, Philip                Unattached               83-10  
 16 Herrera, Diego               Unattached               81-05  
 17 Leko, Nicholas               Thousand Oaks TC         73-04  
 18 Hicks, Sam                   Ventura TC               69-07  
 19 Walsh, Edward                Simi Valley TC           68-03  
 20 Soper, Ben                   Unattached               60-00  
 21 Blocker, Caden               Simi Valley TC           58-04  
 22 Clarke, Andre                Simi Valley TC           47-03  
 -- Radwan, Jake                 Newbury Park TC           FOUL  
 
Event 123  Women Javelin Throw Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cusumano, Haleigh            Unattached               77-09  
      77-09  74-07  66-04           
 
Event 124  Men Javelin Throw Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Valadez, Joshua              Unattached               72-02  
      46-09  72-02  64-06